O nas

Firma Polbit ze Szczecina działa w branży komputerowej nieprzerwanie od listopada 1997 roku. Od początku działalności specjalizowaliśmy się w handlu wysokiej klasy używanym i nowym sprzętem komputerowym – komputerami stacjonarnymi, laptopami, notebookami i zestawem rozmaitych urządzeń oraz akcesoriów. Jako pierwsza tego typu placówka w województwie zachodniopomorskim, zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona użytkowników komputerów.

W latach 2000-2008 wystawialiśmy nasz towar na Centralnej Giełdzie Komputerowej w Warszawie. Tam też nawiązaliśmy pierwsze wartościowe kontakty. Szukając atrakcyjnych dostawców, trafiliśmy na rynki skandynawskie. Od tej pory są one głównym miejscem zaopatrywania naszej firmy w dobrej jakości towar, głównie sprzęt poleasingowy.

Poza tym, posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów i dostawców w całej Europie. Oprócz głównej działalności, jaką jest import/eksport komputerów i sprzętów poleasingowych (tanich drukarek laserowych, stacji graficznych, projektorów itd.), posiadamy rozległe doświadczenie w imporcie różnego typu towarów spoza Unii, zwłaszcza z Chin. Często uczestniczymy w branżowych targach i wystawach. Od roku 2015 firma Polbit posiada własny magazyn w Dołujach koło Szczecina.

Dzięki zdobytym dofinansowaniom, otworzyliśmy przed nami możliwość dalszego rozwoju i stworzenia oferty jeszcze atrakcyjniejszej pod względem jakościowym i cenowym. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa dostatecznie ciekawa i zachęci do współpracy.

Zapraszamy!

Polbit Bartosz Polender
ul. Słoneczny Sad 4H 72-002 Dołuje
REGON: 811161304
NIP: 851-138-93-68

Masz więcej pytań? skontaktuj się z nami!